<< Terug naar zoekresultaten

La Maison du Chevalier

Een heerlijke chambres d'hotes in de Auvergne? In de Puy de Dôme en het natuurpark Livradois-Forez ligt B&B La Maison du Chevalier

In de vallei van de rivier de Dore, met schitterend uitzicht op de bergen van het Livradois Forez ligt onze chambres d’hôtes op een hoogte van 500 m.  Die kant wordt ook wel genoemd de “côté soleil levant” of te wel de kant waar de zon opkomt.

B&B in het natuurpark

Onze sfeervolle kamers beschikken over comfortabele boxpring bedden (90-200). Ze hebben allemaal hun eigen moderne sanitair: inloopdouche, wastafel en toilet. Wij beschikken over twee 2 persoonskamers en een 3 persoonskamer.

Ontdek de omgeving

La Maison du Chevalier ligt in de mooie schone en rustige omgeving van de Puy de Dôme, hartje Auvergne, waar de zon net iets meer schijnt. Rustzoekers komen hier prima aan hun trekken. Maar ook voor de actieve vakantieganger is er genoeg te doen, want er zijn vele outdoor activiteiten, zoals mountainbiken, klimmen langs de rotsen en een reuze tokkelbaan, parapenten, kanoën en wandelen. De Auvergne is een ideaal gebied om op de motor te verkennen met zijn mooie slingerende wegen. En in de directe omgeving kunt u de Col de Béal of Col de Supeyres bewandelen. In de winter kunt u er langlaufen en met sneeuwschoenen wandelen, of ga een keer met een hondenslee er op uit.

Ideale ligging

Voor een langer verblijf is onze chambres d’hôtes  uitermate  geschikt, maar omdat wij  slechts  30 minuten van de van de snelweg (A89)  liggen,  is la Maison du Chevalier  ook ideaal als tussenstop naar het zuiden. De afstand van Nederland (Utrecht) is 944 km.

U bent dan ook van harte welkom bij La Maison du Chevalier!

Groetjes Robert-Jan en Ellen

Eigenaren

Robert-Jan en Ellen

Robert-Jan en Ellen

Robert-Jan en Ellen zijn sinds oktober 2022 de trotse eigenaren van La Maison du Chevalier en gaan hun droom waarmaken door een nieuw leven te beginnen in Frankrijk. Ze hopen je te kunnen laten genieten van hun droom huis, de omgeving en de heerlijke gerechten uit hun keuken. Treuzel niet langer en boek een verblijf bij La Maison du Chevalier.
Plaats: Marat
Regio: Auvergne
Departement: Puy-de-Dôme

    Je naam (verplicht)

    Je e-mail (verplicht)

    Onderwerp

    Je bericht of reserveringsaanvraag